avcılar beko kombi servisi

avcılar beko kombi servisi

avcılar beko kombi servisi

avcılar beko kombi servisi Olarak firmamız avcılar beko kombi servis hizmeti sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir,Bizlere 0 212 580 31 00 – 0 536 994 83 50 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz

Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır.Servis teknisyenlerimiz, Servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis kuruluşlarında faaliyet göstermiş olup servis verilen işin işçiliğin önemine sahip olup, Servislikte kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı çalışmalarımız gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

Bizim için önemli olan Karşınıza çıkan problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturarak siz müşterilerimizin bizlerden beklediği huzur ve mutluluğu yaşatmaktadır.

avcılar beko kombi servisi

Beko Kombi Arızlarından Servis Çağırmadan Arızayı Giderebilir miyim?

Beko markalı ürünlerinizde yaşamış olduğunuz problemler karşısında müşterilerimizin bazıları servis çağırmak ister bazıları ise kendileri çözüm bulmak ister. Beko kombi arızlarında her arıza durumu çerçevesinde servisi aramak zorunda değilsiniz. Siz müşterilerimizin de çözebileceği arızlar mevcuttur. Bu konuda çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz veya uzman ekibimizle iletişim kurup çözümü telefon üzerinden bulabilirsiniz. Örneğin; kombiniz arızalandı ve sıcak veya soğuk su konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz. Öncelikle peteklerinize bakmalı ve sınıp ısınmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer peteklerde ısınma yoksa daha sonra ocağınıza bakıp doğalgazın olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ocağınızda da sorun varsa doğalgaz gelmiyorsa, bilin ki dairenize doğalgaz gelmemektedir. Dış kapınızdaki doğalgaz vanasına bakıp, vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Açık değilse açıp ocağınızı tekrar kontrol etmelisiniz. Eğer yine doğalgaz gelmiyorsa faturanızla alakalı olabilir veya bağlı bulunduğunuz bölgede genel bir çalışma olabilir. Bu konudaki desteği de doğalgaz firmasından almanız gerekecektir.

avcılar beko kombi servisi

Kombinizin su barına bakarak kombiniz bar derecesini kontrol etmelisiniz. Bar değeri düşük olduğunda yükseltmelisiniz, yüksek olduğunda ise hemen evinizin içerisindeki kaloriferin havasını alarak bar derecesini düşürmelisiniz. Bu işlemleri yerine getirdikten sonra bar derecesinde herhangi bir değişim gözleyemediyseniz geriye yapılacak son bir işlem kalıyor. O da kombi cihazınızı resetleyip beklemek.

Beko kombiyi resetleme işlemi her zaman işe yaramaktadır.

Kombinizi resetlediğiniz halde yine de probleminiz devam ediyorsa, kombiniz ile ilgili bir parçadan kaynaklı olabilir.  Adresinize kadar gelen servisimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra sorunu çok çabuk bir şekilde bulup arızanın çözümü için gerekli önlemi alacaktır. Eğer parça değişimi gerekiyorsa, gerekli parçayı değiştirerek sizleri bu konuda bilgilendireceklerdir. Evinize gelen servis hizmetiyle alakalı olarak beko kombi servisi fiyatları kombinizin garanti kapsamında olup olmamasına göre yansıtılır. Eğer kombiniz garanti kapsamında ise değiştirilen parçalar ücretsiz olarak değiştirilecek ve bunun bilgisi size aktarılacaktır.

 

 

avcılar beko kombi servisi avcılar beko kombi servisi Olarak Kuruluşumuz İçerisinde oluşturduğumuz çalışma strateji sayesinde kaliteli zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile gazlı ısı teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktayız, Kaliteli ve daimi hizmet ilkesi ile büyüyen kuruluşumuz Kurumsallık ilkesi ile bileştirmektedir.

– Kombi konusunda tecrübeli teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.

– Müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

– İşçiliklerimizde ve değişen parçalarda 1 yıl garanti kapsamındadır.

avcılar beko kombi servisi olarak kaliteli ve güvenilir olma yolunda ilerlemekteyiz

Aklınızda Bulunsun?

– Kış dönemlerde kullandığınız beko kombi cihazınızı kısık derece sıcaklıkta tutabilirsinizi.

– beko Kombinizde oluşan sorun ve problemlere kesinlikle kendiniz müdahile etmeyiniz.

– Kombinizin su basınç ayarını bir buçuk bar seviyesinde tutmalısınız.

– Peteklerinizin ısı sıcaklığından memnun değilseniz, Tesisat temizliği yaptırmanız gereklidir.

– Firmamız tarafından avcılar bölgesindeki beko kombinizini tesisat temizligi yapılmaktadır.

Kombi Servisi Olarak Tüm Model beko Klima ve Kombilere Özel Servis Hizmeti vermekteyiz. Yetkili Servis Değiliz.

Uzun yıllar boyunca verdiğimiz kalite hizmetten ötürü, diğer firmalar arasında en çok tercih edilen marka haline gelmiş bulunmaktayız. Vermiş olduğumuz emeklerin karşılığını sizin ilgi ve alakalarınız ile alarak bu sektörde kendimizi üst sıralara taşımayı başardık. avcılar beko kombi servisi ürünlerinizi her zaman tereddüt dahi etmeden bizlere güvenerek teslim etmeniz bizler için gurur vericidir.

Wordpress Tema indir