avcılar doğalgaz sobası servisi

avcılar doğalgaz sobası servisi

avcılar doğalgaz sobası servisi

Müşterilerimiz için sağladığımız avcılar doğalgaz sobası servisi bakım ve tamir hizmetlerinde garanti sunulmaktadır. Garanti kapsamı altında ki takılan ekstra ürünlerde tekrardan bir arıza tespit edildiğinde bu ürünler tarafımızca ücretsiz olarak değiştirilmektedir. Verilen hizmetler doğrultusunda  uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Tüm bakım ve tamir işlemleri öncesinde ücretsiz olarak keşif imkanından yararlanabilirsiniz. İletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından temcilcilerimizi arayarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

avcılar doğalgaz sobası servisi

Günümüzün en önemli ısınma enerjisi doğalgazdır. Temiz ve kullanımı kolay olması kadar, tehlikeli özelliklere de sahiptir. Bu nedenle yıllık

avcılar doğalgaz sobası servisi ve bakım yapılmalıdır. Doğal gaz sobası kategorisinde yapılacak bütün bakımlar, yıllık periyodik bir şekilde gerçekleşmelidir.

Firmamızın Servis Hizmeti Yıllık Bakım Çok Önemlidir. Kış boyu çalışan doğalgaz sobası, yıllık düzenli temizlenmeli ve bakıma tabi tutulmalıdır. Bakım işlemlerinde, bacalı olan doğal gaz sobalarına, avcılar doğalgaz sobası servisi tarafından, baca emniyeti takılmalıdır. Aksi halde can ve mal kaybı olabilir. Yerinde bakım yapan avcılar doğalgaz sobası servisi elemanlarımız, zamanında iş teslimi yapmaktadır. Temizlik hizmetiyle, kullanışlı soba servisi hizmeti gerçekleştiren firmamız, soba camını da değiştirmektedir. Seramik soba camları, sıcaktan kırılmadığı için daha uzun ömürlüdür.

Kış Aylarında Rahat Edin

Şiddetli kış aylarında, doğalgaz sobalarını rahat kullanmak için, bakımlı olmaları gerekir. Özellikle baca emniyeti çok önemlidir. Temiz doğalgaz sobaları ve emniyetli doğal gaz sobaları için avcılar doğalgaz soba servisi çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Servis hizmetinde profesyonel ekipleri tercih eden firmamız, pratik çözüm yöntemleriyle, en iyi çözümleri sunmaktadır. Servis hizmetinde bizi aradığınız andan itibaren, avcılar  doğalgaz soba servisi elemanlarımız en kısa zamanda adresinize gelebilmektedir. Pratik çalışma yöntemleriyle, en iyi sonuçları elde eden avcılar doğalgaz sobası servisi ekiplerimiz, kış boyu sorunsuz bir şekilde, doğal gaz sobalarını kullanma fırsatı sunmaktadır. Kış aylarında soba sorunu yaşamamak için, temizlik ve bakım gereklidir. Kış aylarına girmeden yıllık bakım yaptırmak, doğalgaz sobasının verimli kullanılması için çok önemlidir.

Doğalgaz Sobası Nedir 

Doğalgaz sobası nedir sorusu; kombi kullanmadan doğalgaz ile ısınmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla ifade edilen bir sorudur. Son dönemlerde ısınmak amacı ile genellikle avcılar doğal gaz sobaları kullanılır. Çünkü doğalgaz sobaları diğer soba türleri içerisinde en fazla uygun ısıtmayı sağlar. Üstelik doğalgaz sobaları çevre dostudur. Bu özellikleri nedeni ile de son dönemlerde insanlar tarafından oldukça tercih edilir.

Doğalgaz sobaları sadece ısınma amacı ile kullanılır. Mekânın ısıtılmasından başka bir özellik için kullanılamaz. Su ısıtmada doğalgaz sobası kullanmak etkili değildir. Eğer odanızı ısıtmak istiyorsanız; ya da küçük bir eviniz var ve doğalgaz ile ısınmak istiyorsanız sizin için en ideal ısınma şeklidir.

Doğalgaz Sobası Nedir? Hermetik Doğalgaz Sobaları hakkında bilgiler için yayımladığımız içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Doğalgaz Sobası Bacalı

Odun sobasına benzer bir şekilde bacalara sahip olan doğalgaz sobası bacalı modelleri ile odaların ısınması son derece kolay olmaktadır. Üstelik ekonomik olduğunu da söyleyebiliriz. Kömür sobasına göre zahmetsiz olması ve kendi kendini ayarlaması son derece avantajlı hususlar arasında yer almaktadır.

Bacasız Doğalgaz Sobası

Bacasız doğalgaz sobası müşterilerin özellikle ilgisini çeker. Bu nedenle de daha fazla tercih edilen model olarak piyasadaki yerini alır. Firmamız da bacasız doğalgaz sobasının kullanımında size kolaylık sağlayan tüm hizmetleri sunar. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an size bakım ve onarım hizmeti veririz. Soba temizliğinde de yine deneyimli personellerimiz size gerekli olan tüm hizmeti sunar.

doğalgaz sobası kullanımı

Doğalgaz Sobası Nasıl Yakılır ?

Doğalgaz sobanın yakımı kolaydır aslında. İki türlü kademeden oluşur. Şöyle Anlatalım :

Eğer düğmesi basılabilir bi şekilde ise o zaman yapılacak şeyler onlar :avcilar beko servisi

Sobanın arkasında sobaya gelen gaz vanasını “on” açık şekil getirdikten sonra zaten üstünde yazması gerekiyor..  daha sonra sobanın düğmesi neredeyse oraya geliyoruz ve elimizin bir parmağı yuvarlak üzerine yıldız ateş seçeneği bulunan düğmeyi yıldız ateş konumuna getirip ve orada basılı tuttuktan sonra çakmağı çakmaktasınız  bir kaç sefer ama bu sırada sobanın camına bakın çakmak yandı mı diye?Ve yandığını görüyorsun .. bekleyin kısa bir süre.. düğmeyi hafifçe bırakıyoruz ki çakmak sönmesin hafifçe çekmenize rağmen çakmak sönüyorsa bu sefer biraz daha bekleyeceksiniz.. ama çakmakta problem yoksa bu durum önemli değil.

Ve çakmak tutuyor yanıyor düğmeyi bıraktın hafiften tamam iş bitti sonra 1’den başlayıp 7’ye kadar kademeye getiriyorsunuz ve soba yanmaya başlıyor ..

İkincisi.. düğmesi sert ve basılı seçenekli olmadığı için onun yerine iki tane tuş var birisi 0 kapalı ” ateş tuşu var ” olana basıldıktan daha sonra çakmak düğmesi ayrıdır onu da çaktıktan daha sonra çakmak yanmaya başlıyor ve beş saniye süre ile içerisinde soba alevlenmeye başlayacak tabikide ısı ayar kademesi açıksa  yoksa 2-3 diye çeviriyorsunuz bunda dikkat etmeniz gereken * yazan tuşu basılı tutmanız gerekmektedir.

doğalgaz sobası arızaları

Kış sezonu girişi sobanız zor yanıyorsa ,Uzun zaman soba hattında kullanılmayan doğalgaz özelliğini kaybetmekte yanmakta zorlanmaktadır. Bu nedenle pilot butonuna uzun süre basmanız gerekmektedir.

Sürekli sönüyorsa a)Bacanız iyi çekmiyor olabilir. Ortama zehirli gaz vermesin diye soba kendini emniyet için kapatır. b)Baca emniyet termostatı arızalı olabilir

Yanarken ses çıkarıyorsa
a)Pilot alevi kirlenmiştir. Brülör’den çıkan gazı zamanında yakamıyorsa şiddetli yanar
b)Cihazın modülasyon ayarı bozulmuş olabilir

doğalgaz sobası yanarken neden söner

senelerdir ustalıkla ve garantiyle yaptığımız bir iş olduğu için, bu konuda sizlere hizmetlerimizden biraz olsun bahsetmek istiyoruz. Birçok markanın sobasıyla aynı anda profesyonel olarak ilgilenen uzman kadromuz, sizlerin de doğalgaz sobasını tamir edebilir. Verdiğimiz servis hizmeti, yasal ve garantili bir servis hizmeti olduğu için, evinize gelip; sobanızı daha da kullanılmaz hale getiren yasadışı usta ve servisler gibi sizleri memnuniyetsiz bırakmayız. Müşteri hizmetlerimizi arayarak, güler yüzlü personelimiz ile telefonda tanışabilir, hizmetlerimizin kapsamına dair detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Doğalgaz Sobası Neden Söner?

Doğalgaz sobası sönüyor şikayetleri, en çok aldığımız şikayetlerin başında geliyor. Peki doğalgaz sobası neden söner? Aslında bunun birçok nedeni olabilir fakat genel olarak bakımı düzenli aralıklar ile yapılmayan doğalgaz sobalarının söndüğünü görürüz. Bu sobaların içerisinde biriken toz ve kir, sobanın sönmesine neden olmaktadır. Bildiğiniz gibi doğalgaz sobaları, kış aylarından kış aylarına kullanılan sobalar oldukları için uzun bir müddet çalışmaksızın bekliyorlar. Bu bekleme sürecinde ise, yanmadıkları ve çalışmadıkları için, içlerinde birtakım kirleri biriktiriyorlar. Doğalgaz sobalarının sönme nedeni büyük ihtimalle bu toz ve kir birikimi oluyor. Bu durumun önüne geçmek için mutlaka her sene doğalgaz sobanızın bakımını düzenli olarak gerçekleştirmelisiniz.

Doğalgaz Sobasına Baca Sensörü Taktırmak

Doğalgaz sobası baca sensörü, birçok açıdan önem taşıyan bir sensör olduğu için geçtiğimiz senelerde zorunlu hale getirildi. Olası gaz zehirlenmelerinin önüne geçme noktasında çok etkili ve önemli olan bu sensörü taktırmayan doğalgaz kullanıcıları zaman zaman çeşitli cezalara maruz kalabiliyor. Bu sensörün, içerisinde doğalgaz tesisatı olan ve doğalgaz sobası bulunan evlere kesin suretle takılması gerekmektedir. Bu konuda da siz değerli müşterilerimize gereken hizmeti veriyoruz.

doğalgaz sobası çakmak arızası

Doğalgaz sobası ile çok sık bir şekilde karşılaşılan sorunlardan biri de doğalgaz sobasının çakmağı yanmıyor sorunudur. Bu sorunu ortadan kaldırmak için firmamıza başvurabilirsiniz. Deneyimli elemanlarımız ile kısa sürede size ulaşabiliriz. Hemen müdahale ederek sorunu da sizin canınızı sıkmadan çözüme kavuşturmuş oluruz.

etiketler :avcılar doğalgaz sobası tamiri,avcılar doğalgaz sobası tamircisi,avcılar doğalgaz sobası servisi
Wordpress Tema indir