Sony giyilebilir klima üretti

Sony giyilebilir klima üretti

Sony, aşırı terleme sorunlarına bir çözüm olarak giyilebilir klima teknolojisiyle geliyor. İşte giyilebilir klima hakkında tüm detaylar…

Sony yaz aylarında yaşanılan aşırı terleme gibi sorunlara karşı bir çözümle geliyor. Sony, Reon Pocket adıyla giyilebilir bir klima geliştiriyor. Reon Pocket için özel olarak üretilen tişörtün arka kısmındaki cebin içine koyulan klima vücudu 13 dereceye kadar soğutabiliyor.

Çalışma hedefini %44 tamamlamış olan giyilebilir klima, henüz satışa çıkmadı. Kitle fonlaması sürecini tamamlarsa 2020’nin Mart ayında piyasaya sürülebileceği öngörülüyor.

Yaz aylarında da kullanılabiliyor

Ayrıca bu cihaz sadece yaz aylarında değil, kışın da kullanılabiliyor. Soğuk günlerde vücudu 8 dereceye kadar ısıtabiliyor.  Cihazda otomatik mod değiştirme seçeneği de bulunuyor.

Rean Pocket, vücudun omurga kısmına denk geliyor ve büyüklüğü ise bir garaj kumandası kadar. Cihazı İOS ve Android işletim sistemli telefon tarafından kontrol edilebiliyor. Klimayı 2 saat sarj ettiğinizde 24 saat kullanabiliyorsunuz. Cihazın tahmin edilen fiyatı ise 129 dolar. Cihazın bir düşük modeli olan Reon Pocket Light ise elle kontrol edilebiliyor ve fiyatı 117 Dolar.

Etiketler :avcılar beko uydu servisi,avcılar beko televizyon tamiri,avcılar beko çamaşır makinesi servisi,avcılar beko bulaşık makinesi servisi,avcılar beko buzdolabı servisi,avcılar beko Kombi tamiri,avcılar beko klima servisi,avcılar beko güvenlik kamerası servisi,avcılar beko fırın ocak servisi,avcılar beko elektrik süpürgesi servisi

Wordpress Tema indir